• Марина Кожинова
 • Читали: 7

Анастасия Приходько Инстаграм фото

Анастасія Приходько
Сьогодні в день Соборності України @yulia_tymoshenko об‘єднує Українців. І сьогодні офіційно буде висунуто кандидата в президенти від ВО #Батьківщина
Анастасія Приходько
Сьогодні 22 січня ми відзначаємо сторіччя проголошення Акту Злуки УНР та ЗУНР. Цей важливий документ, підписаний 22 січня 1919 року, став однією з історичних основ Акта проголошення незалежності України у 1991!
Анастасія Приходько
У вівторок, 22 січня, в день 100-річчя Соборності України, партія «Батьківщина» проводить урочистий з‘їзд, на якому буде ухвалено рішення щодо участі у президентських виборах. Початок об 11:00. Запрошую подивитися пряму трансляцію на сторінці @yulia_tymoshenko у Facebook
Анастасія Приходько
Анастасія Приходько
Наша судова справа с приводу Порошенко & Co триває. Суд призначено на 12 лютого... Сподіваюсь, що ми вже поставимо крапку в цій брехні. Вже рік тривають судові засідання з різними ситуаціями, але моя сила , витримка і жага домогтися правди непохитна. Разом до перемоги. Я всіх прошу мене підтримати.
Анастасія Приходько
Дівчинка на ім'я Алес 3 роки!!! Загубилася вже як 4 день шукаємо Вишневе, Крюківщина, Гатне! Вона дуже лагідна та добра, клубна собака моє клеймо... Хто бачив або знайде дзвоніть 0934509955! Обов'язково винагорода тому хто знайде.
Анастасія Приходько
Ми разом святкуємо Різдво! На роботі))) Сергій Биков #інполіт
Анастасія Приходько
Деякі говорять, що Юлія Тимошенко рветься до влади. Але ці люди навіть не розуміють, що саме Тимошенко хоче скасувати пост Президента. Саме Тимошенко хоче внести в нову Конституцію Всеукраїнські Асоціації та Національну Асамблею. Яким буде надано право внесення Законів до Парламенту, делегувати своїх представників у виконавчу владу, мати право вето на ті Закони, які не допомагають розвиватися галузям. А національна Асамблея взагалі отримає право стверджувати і звільняти генерального прокурора, голову ЦВК, омбудсмена, членів Конституційного суду, директора бюро розслідувань та інших чиновників. Так хто ж бореться за владу? Наша команда робить усе можливе, щоб в майбутньому у нас було справжнє народовладдя, а не політичний монополізм.
Анастасія Приходько
Анастасія Приходько
Національний Форум «Нова Соціальна Доктрина». @yulia_tymoshenko
Анастасія Приходько
У місті Сватово також зустрілися з партійною організацією на конференції з питання по висування кандитів в ОТГ. Разом до перемоги.
Анастасія Приходько
У місті Старобельську ми Іван Крулько та Александр Романовский зустрілися з партійною організацією на конференції з питання по висування кандитів в ОТГ.
Анастасія Приходько
У місті Рубіжне пройшов мітинг з приводу відсутності часткового опалення у місті, люди вийшли на вулиці з вимогою негайно увімкнути опалення у будинках та квартирах, бо люди не можуть жити коли в оселі 9 градусів тепла. Як Можно так відноситись до свого народу??? Також місцева адміністрація яка повинна вирішувати це питання, їх просто не має на робочих місцях і всі кабінети зачинені.
Анастасія Приходько
Ми поїхали у Северодонецьк, привітати обласне телебечання #Ірта з минулим святом, але пригадую іншу історію, коли ми вперше приїхали у Северодонецьк коли наші хлопці звільнили місто, але в цьому готелі перед тим як звільнити місто, жили гіві та моторола, був комендантський час і треба було бути дуже обережною, чутно постріли, і всю ніч я провела біля рецепції спілкуючись з адміністратором. А потім ми приїхали у 2015 році коли Г.Тука був губернатором, і от знову я у цьому готелі у 2018 році, дійсно дуже багато що, пригадати є, далі їдемо у місто Старобельск..
Анастасія Приходько
Вже з самого ранку у місті Рубіжне на радіо #49параллель
Анастасія Приходько
Вчора на Форумі з безпеки я говорила про проблеми Донбасу. Не знаю чому, але влада абсолютно не готова до повернення наших територій. Наведу простий приклад - екологія. Вивчаючи це питання, я прийшла до висновку, що про цю проблему ніхто нічого не говорить, а це частина нашої з вами безпеки. Затоплені шахти, зруйновані очисні споруди, на деяких ділянках вже є зараження верхнього шару землі. Але ж всі ці нечистоти дуже скоро можуть хлинути в Азовське, а потім і в Чорне море. А це справжня катастрофа для всіх нас. Для нас важливо вже зараз піднімати це питання, і в рішенні цієї проблеми зацікавлені всі країни чорноморського басейну, які можуть, в тому числі ,допомогти з фінансуванням цього проекту. Але ось що цікаво. До бюджету на 2019 рік нічого не закладено для вирішення цієї проблеми, а це може говорити про дві речі: 1 влада взагалі не цікавиться станом справ на Донбасі, і не думає про можливу екологічну катастрофу; 2 влада не сподівається повернути Донбас в 2019 році, і тоді це багато що пояснює. Але моє завдання зараз - привернути увагу громадськості до цієї проблеми, і знайти реальні шляхи вирішення.
Анастасія Приходько
Дякую за підтримку у черговому судовому слуханні Ігор Галайчук,Іван Крулько та моєму адвокатові Ivan Klechanovsky, вже скоро ми дізнаємося чергову дату суду, де я буду відстоювати свої права,і буду всіх очікувати не байдужих до цієї справи з порушенням прав людини... Моя боротьба триває.
Анастасія Приходько
Шaновні друзі! Кілька тижнів тому я сказала, що покидаю велику сцену. Це було обдумане рішення, яке далося мені нелегко. Останні роки, після численних відвідувань прифронтової зони і спілкування з нашими героями я зрозуміла, що моє покликання допомагати цим людям всім, чим я можу. Допомагати не лише своєю творчістю, але реальними справами. Обдумуючи своє майбутнє, я прийшла до висновку, що як політик у мене буде більше можливостей допомагати нашим бійцям, тимчасово переміщеним особам і всім нужденним . І свою допомогу я бачу у відновленні соціальної справедливості для кожного нужденного громадянина України. Всі свої рішення я завжди ретельно обмірковую і приймаю свідомо. Саме так, і не інакше, я свідомо вирішила розірвати всі контракти в Росії і повернутися в Україну. Саме тaк, свідомо я відмовилася там від всіх своїх нагород і преференцій. Також свідомо я стала вивчати українську мову і допомагати нашим хлопцям на фронті як волонтер. І, звичайно, свідомо подала позов проти Адміністрації Президента України захищаючи свою честь і гідність. Тепер прийшов час усвідомлено зробити перший крок в своєму політичному житті. Ніде правди діти, що досить багато політиків і лідерів різних партій зустрічалися зі мною і пропонували співпрацю. Але я зробила свій усвідомлений вибір, і йду в команду Юлії Володимирівни Тимошенко. Чому саме Ю.В.Тимошенко і партія «Батьківщина»? Тому що я вважаю, що Юлія Володимирівна найсильніший політик України, і вона дуже імпонує мені своїми людськими якостями. Ті плани, які обговорюються зараз на Форумах Нового Курсу України, близькі мені по духу, і я вірю, що реалізація цих планів призведе до процвітання нашої Батьківщини. І найголовніше, я знаю, що саме в цій команді я можу реалізувати свій потенціал політика. Я сподіваюся на вашу підтримку і в майбутньому, і вірю, що якщо мені довірять стати народним депутатом України, то разом з усіма вами і нашою командою ми зможемо змінити Україну так, що станемо не тільки географічним центром Європи, а й центром нового європейського життя.
Анастасія Приходько
Доброго вечора дорогі друзі.Сподіваюсь Ви з повагою зрозумієте мене. За 5років які я прожила в Україні ми дуже багато зробили. Презентували альбом «Я вільна» Ми випустили 10 відео, таких як «Половина пути», «Зацелована», «Не трагедия», «Герої не вмирають»,«дура Любовь»... Потім з 2015 року я почала писати власні пісні та музику, ми представили рік тому в «Atlas» нову програму «Крила» з одноіменного альбому! І потім зняли 5 відео на власні пісні «Луна ностальгія», «Тримай», «good bye”, “Крила» та «Саме той». Відпочатку війни я підтримувала всіх кого можу,а також проїхала майже всю лінію фронта і підтримувала наших хлопців. Власне ми майже закінчили роботу над моїм новим альбомом «Крила» який плануємо випустити на прикінці 2019 року як і обіцяла. Також в Україні я отримала понад 15 різних нагород,від Філарета, за допомогу бійцям АТО,та звання Заслуженної Артистки України. Я вперше стала ведучою на телеканалі Ictv у програмі «Секретний фронт»,також започаткували та презентували рух «Вимагаю змін», якій я передаю повністю Андрію Гергерту. Ми обїздили майже всю Америку, Італію, Іспанію, безліч концертів по Україні, Всі 5 років я віддала державі і людям які потребували моєї підтримки. Тепер я хочу сказати головне! Я іду зі сцени!!! Втомилась слухати про те що я не формат. Музиканту справжньому важко коли він майже не має підтримки і його змушують стати схожим на всіх! Я не буду ніколи підлаштовуватися щоб бути модною, я справжня і зраджувати саму себе теж не буду, нажаль те що продається в магазинах «все по 10» купують швидше!Дякую всім хто був поруч, моїм друзям дякую за підтримку, моїй команді яка працювала зі мною, музикантам і просто людям які були поруч в складні часи. Всі щось принесли в моє життя, я пробачаю всіх, і прошу вибачення за те що я хочу вперше за 11 років побути один на один з собою, приділити собі час! Також я завершу всі справи які повинна була зробити і головне по суду доведу справу до кінця, 31 жовтня буду відстоювати свої права у залі печерского суду о 14:00 годині, також всіх чекаю! Не сумуйте мої друзі, все воно на краще може колись я вирішу знову заспівати для Вас. З повагою Ваша А.Приходько
Анастасія Приходько
«Секретний фронт» #ictv
Анастасія Приходько
Анастасія Приходько
Анастасія Приходько
Анастасія Приходько
Дивіться вже с 10 жовтня!
Анастасія Приходько
З ДНЕМ ВЧИТЕЛЯ👩🏻‍🏫👩🏻‍🏫👩🏻‍🏫
Анастасія Приходько
Коли зрозуміла що терези не брешуть... Да! Я погладшала на 10кг! 10! Ну той що? Як набрали так і скину! Я обіцяю до нового року -10 і сюрприз))) Зараз 60!) Працюю далі над собою, вхожу в режим «трави»! Добраніч!
Анастасія Приходько
@dvizhon Ну ми круті с тобою)))
Анастасія Приходько
Дякую всім за плідну працю! @madgutsul @style_security @dvizhon @denis_putintsev @lilas_sergeevna @alexkuptsoff @ganevvanya @oleksiymazur @lashko.aleksandr @bachinskaya_victoria @zima_style_kiev @innoxxicide @sergey_voskanyan Я дуже хотіла передати ці емоції які я пережила у 18 років! І в нас це вийшло!А ви вже бачили відео??? Посилання на сайт 👆👆👆👆👆 на сторінці)
Анастасія Приходько
Всем доброе утро.
Анастасія Приходько
Я вперше у місті Моршин)
Анастасія Приходько
Щоб бути першим підписуйся на наш канал 👆👆👆 #саметой #newsong #video #new
Анастасія Приходько
З жовтня прем’єра відео на пісню #саметой
Анастасія Приходько
І все ж таки я їх забрала))) Тепер в мене є Понка та Шуберт))) трохи треба очі їм підлікувати і все))) Мої)
Анастасія Приходько
А я можу легко співати разом з В.Цой. Бо мій діапазон 3 октави:)
Анастасія Приходько
Сьогодні відбулася дуже гарна зустріч... Дякую всім присутнім.
Анастасія Приходько
Сегодня родилась самая классная девчонка на свете @yuliana_sergeevna :) Нам есть что вспомнить, нам есть о чем поговорить! С днём рождения подружка!!! Жаль что сегодня не могу быть рядом, но я уверена, ты за нас двоих сегодня:))) Жду в Киеве))) Юху!!!!
Анастасія Приходько
Чудовий був концерт
Анастасія Приходько
Друзі, всіх вітаюі зі Львова! 1-го вересня поточного року на Львівщині відбулася презентація нової громадянської ініціативи - Громадсько-політичний рух «Вимагаю змін». Це платформа для поєднання громадян і ГО. Засновниками його є командир Аратта 8-й батальйон УДА Української Добровольчої Армії Andriy Gergert та співачкаі громадський діяч Анастасія Костянтинівна (Анастасія Приходько). Ядром цього руху є декілька сотень бійців нашого батальйону це принципові, щирі, непідкупні люди, їхня відданість Україні ні у кого не може викликати сумнівів. Війна триває, але щоб перемогти нам треба провести кардінальні зміни у всіх сферах життя, що можливо за умов нашого единства.
Анастасія Приходько
Сьогодні були у Моршині с приводу руху #вимагаюзмін. А потімпідсумовуємо тиждень перед презентацією... Завтра 1 вересня презентуємо рух разом з Андрій Гергерт #вимагаюзмін
Анастасія Приходько
Анастасія Приходько
Анастасія Приходько
Анастасія Приходько
Анастасія Приходько
Анастасія Приходько
Дорогі Друзі! Ми вирішили зробити групу у Facebook нашого громадського руху «Вимагаю змін»! Хто готовий змінювати країну і дійсно має пропозиції які можна втілювати в житті, пишіть мені або Андрію Гергету що ви вмієте, яким бачите шлях розвитку нашої Держави і ми будемо разом обговорювати і рухатися вперед!
Анастасія Приходько
Вже пройшло 2 судове слухання і сам суд призначили на 13 вересня на 14:00 годину дня! Всіх небайдужих прошу прийти і підтримати мене!
 • Анастасія Приходько
 • Анастасія Приходько
 • Анастасія Приходько
 • Анастасія Приходько
 • Анастасія Приходько
 • Анастасія Приходько
 • Анастасія Приходько
 • Анастасія Приходько
 • Анастасія Приходько
 • Анастасія Приходько
 • Анастасія Приходько
 • Анастасія Приходько
 • Анастасія Приходько
 • Анастасія Приходько
 • Анастасія Приходько
 • Анастасія Приходько
 • Анастасія Приходько
 • Анастасія Приходько
 • Анастасія Приходько
 • Анастасія Приходько
 • Анастасія Приходько
 • Анастасія Приходько
 • Анастасія Приходько
 • Анастасія Приходько
 • Анастасія Приходько
 • Анастасія Приходько
 • Анастасія Приходько
 • Анастасія Приходько
 • Анастасія Приходько
 • Анастасія Приходько
 • Анастасія Приходько
 • Анастасія Приходько
 • Анастасія Приходько
 • Анастасія Приходько
 • Анастасія Приходько
 • Анастасія Приходько
 • Анастасія Приходько
 • Анастасія Приходько
 • Анастасія Приходько
 • Анастасія Приходько
 • Анастасія Приходько
 • Анастасія Приходько
 • Анастасія Приходько
 • Анастасія Приходько
 • Анастасія Приходько
 • Анастасія Приходько
 • Анастасія Приходько
 • Анастасія Приходько
 • Анастасія Приходько
 • Анастасія Приходько
 • Анастасія Приходько

  Сьогодні в день Соборності України @yulia_tymoshenko об‘єднує Українців. І сьогодні офіційно буде висунуто кандидата в президенти від ВО #Батьківщина
 • Анастасія Приходько

  Сьогодні 22 січня ми відзначаємо сторіччя проголошення Акту Злуки УНР та ЗУНР. Цей важливий документ, підписаний 22 січня 1919 року, став однією з історичних основ Акта проголошення незалежності України у 1991!
 • Анастасія Приходько

  У вівторок, 22 січня, в день 100-річчя Соборності України, партія «Батьківщина» проводить урочистий з‘їзд, на якому буде ухвалено рішення щодо участі у президентських виборах. Початок об 11:00. Запрошую подивитися пряму трансляцію на сторінці @yulia_tymoshenko у Facebook
 • Анастасія Приходько

 • Анастасія Приходько

  Наша судова справа с приводу Порошенко & Co триває. Суд призначено на 12 лютого... Сподіваюсь, що ми вже поставимо крапку в цій брехні. Вже рік тривають судові засідання з різними ситуаціями, але моя сила , витримка і жага домогтися правди непохитна. Разом до перемоги. Я всіх прошу мене підтримати.
 • Анастасія Приходько

  Дівчинка на ім'я Алес 3 роки!!! Загубилася вже як 4 день шукаємо Вишневе, Крюківщина, Гатне! Вона дуже лагідна та добра, клубна собака моє клеймо... Хто бачив або знайде дзвоніть 0934509955! Обов'язково винагорода тому хто знайде.
 • Анастасія Приходько

  Ми разом святкуємо Різдво! На роботі))) Сергій Биков #інполіт
 • Анастасія Приходько

  Деякі говорять, що Юлія Тимошенко рветься до влади. Але ці люди навіть не розуміють, що саме Тимошенко хоче скасувати пост Президента. Саме Тимошенко хоче внести в нову Конституцію Всеукраїнські Асоціації та Національну Асамблею. Яким буде надано право внесення Законів до Парламенту, делегувати своїх представників у виконавчу владу, мати право вето на ті Закони, які не допомагають розвиватися галузям. А національна Асамблея взагалі отримає право стверджувати і звільняти генерального прокурора, голову ЦВК, омбудсмена, членів Конституційного суду, директора бюро розслідувань та інших чиновників. Так хто ж бореться за владу? Наша команда робить усе можливе, щоб в майбутньому у нас було справжнє народовладдя, а не політичний монополізм.
 • Анастасія Приходько

 • Анастасія Приходько

  Національний Форум «Нова Соціальна Доктрина». @yulia_tymoshenko
 • Анастасія Приходько

  У місті Сватово також зустрілися з партійною організацією на конференції з питання по висування кандитів в ОТГ. Разом до перемоги.
 • Анастасія Приходько

  У місті Старобельську ми Іван Крулько та Александр Романовский зустрілися з партійною організацією на конференції з питання по висування кандитів в ОТГ.
 • Анастасія Приходько

  У місті Рубіжне пройшов мітинг з приводу відсутності часткового опалення у місті, люди вийшли на вулиці з вимогою негайно увімкнути опалення у будинках та квартирах, бо люди не можуть жити коли в оселі 9 градусів тепла. Як Можно так відноситись до свого народу??? Також місцева адміністрація яка повинна вирішувати це питання, їх просто не має на робочих місцях і всі кабінети зачинені.
 • Анастасія Приходько

  Ми поїхали у Северодонецьк, привітати обласне телебечання #Ірта з минулим святом, але пригадую іншу історію, коли ми вперше приїхали у Северодонецьк коли наші хлопці звільнили місто, але в цьому готелі перед тим як звільнити місто, жили гіві та моторола, був комендантський час і треба було бути дуже обережною, чутно постріли, і всю ніч я провела біля рецепції спілкуючись з адміністратором. А потім ми приїхали у 2015 році коли Г.Тука був губернатором, і от знову я у цьому готелі у 2018 році, дійсно дуже багато що, пригадати є, далі їдемо у місто Старобельск..
 • Анастасія Приходько

  Вже з самого ранку у місті Рубіжне на радіо #49параллель
 • Анастасія Приходько

  Вчора на Форумі з безпеки я говорила про проблеми Донбасу. Не знаю чому, але влада абсолютно не готова до повернення наших територій. Наведу простий приклад - екологія. Вивчаючи це питання, я прийшла до висновку, що про цю проблему ніхто нічого не говорить, а це частина нашої з вами безпеки. Затоплені шахти, зруйновані очисні споруди, на деяких ділянках вже є зараження верхнього шару землі. Але ж всі ці нечистоти дуже скоро можуть хлинути в Азовське, а потім і в Чорне море. А це справжня катастрофа для всіх нас. Для нас важливо вже зараз піднімати це питання, і в рішенні цієї проблеми зацікавлені всі країни чорноморського басейну, які можуть, в тому числі ,допомогти з фінансуванням цього проекту. Але ось що цікаво. До бюджету на 2019 рік нічого не закладено для вирішення цієї проблеми, а це може говорити про дві речі: 1 влада взагалі не цікавиться станом справ на Донбасі, і не думає про можливу екологічну катастрофу; 2 влада не сподівається повернути Донбас в 2019 році, і тоді це багато що пояснює. Але моє завдання зараз - привернути увагу громадськості до цієї проблеми, і знайти реальні шляхи вирішення.
 • Анастасія Приходько

  Дякую за підтримку у черговому судовому слуханні Ігор Галайчук,Іван Крулько та моєму адвокатові Ivan Klechanovsky, вже скоро ми дізнаємося чергову дату суду, де я буду відстоювати свої права,і буду всіх очікувати не байдужих до цієї справи з порушенням прав людини... Моя боротьба триває.
 • Анастасія Приходько

  Шaновні друзі! Кілька тижнів тому я сказала, що покидаю велику сцену. Це було обдумане рішення, яке далося мені нелегко. Останні роки, після численних відвідувань прифронтової зони і спілкування з нашими героями я зрозуміла, що моє покликання допомагати цим людям всім, чим я можу. Допомагати не лише своєю творчістю, але реальними справами. Обдумуючи своє майбутнє, я прийшла до висновку, що як політик у мене буде більше можливостей допомагати нашим бійцям, тимчасово переміщеним особам і всім нужденним . І свою допомогу я бачу у відновленні соціальної справедливості для кожного нужденного громадянина України. Всі свої рішення я завжди ретельно обмірковую і приймаю свідомо. Саме так, і не інакше, я свідомо вирішила розірвати всі контракти в Росії і повернутися в Україну. Саме тaк, свідомо я відмовилася там від всіх своїх нагород і преференцій. Також свідомо я стала вивчати українську мову і допомагати нашим хлопцям на фронті як волонтер. І, звичайно, свідомо подала позов проти Адміністрації Президента України захищаючи свою честь і гідність. Тепер прийшов час усвідомлено зробити перший крок в своєму політичному житті. Ніде правди діти, що досить багато політиків і лідерів різних партій зустрічалися зі мною і пропонували співпрацю. Але я зробила свій усвідомлений вибір, і йду в команду Юлії Володимирівни Тимошенко. Чому саме Ю.В.Тимошенко і партія «Батьківщина»? Тому що я вважаю, що Юлія Володимирівна найсильніший політик України, і вона дуже імпонує мені своїми людськими якостями. Ті плани, які обговорюються зараз на Форумах Нового Курсу України, близькі мені по духу, і я вірю, що реалізація цих планів призведе до процвітання нашої Батьківщини. І найголовніше, я знаю, що саме в цій команді я можу реалізувати свій потенціал політика. Я сподіваюся на вашу підтримку і в майбутньому, і вірю, що якщо мені довірять стати народним депутатом України, то разом з усіма вами і нашою командою ми зможемо змінити Україну так, що станемо не тільки географічним центром Європи, а й центром нового європейського життя.
 • Анастасія Приходько

  Доброго вечора дорогі друзі.Сподіваюсь Ви з повагою зрозумієте мене. За 5років які я прожила в Україні ми дуже багато зробили. Презентували альбом «Я вільна» Ми випустили 10 відео, таких як «Половина пути», «Зацелована», «Не трагедия», «Герої не вмирають»,«дура Любовь»... Потім з 2015 року я почала писати власні пісні та музику, ми представили рік тому в «Atlas» нову програму «Крила» з одноіменного альбому! І потім зняли 5 відео на власні пісні «Луна ностальгія», «Тримай», «good bye”, “Крила» та «Саме той». Відпочатку війни я підтримувала всіх кого можу,а також проїхала майже всю лінію фронта і підтримувала наших хлопців. Власне ми майже закінчили роботу над моїм новим альбомом «Крила» який плануємо випустити на прикінці 2019 року як і обіцяла. Також в Україні я отримала понад 15 різних нагород,від Філарета, за допомогу бійцям АТО,та звання Заслуженної Артистки України. Я вперше стала ведучою на телеканалі Ictv у програмі «Секретний фронт»,також започаткували та презентували рух «Вимагаю змін», якій я передаю повністю Андрію Гергерту. Ми обїздили майже всю Америку, Італію, Іспанію, безліч концертів по Україні, Всі 5 років я віддала державі і людям які потребували моєї підтримки. Тепер я хочу сказати головне! Я іду зі сцени!!! Втомилась слухати про те що я не формат. Музиканту справжньому важко коли він майже не має підтримки і його змушують стати схожим на всіх! Я не буду ніколи підлаштовуватися щоб бути модною, я справжня і зраджувати саму себе теж не буду, нажаль те що продається в магазинах «все по 10» купують швидше!Дякую всім хто був поруч, моїм друзям дякую за підтримку, моїй команді яка працювала зі мною, музикантам і просто людям які були поруч в складні часи. Всі щось принесли в моє життя, я пробачаю всіх, і прошу вибачення за те що я хочу вперше за 11 років побути один на один з собою, приділити собі час! Також я завершу всі справи які повинна була зробити і головне по суду доведу справу до кінця, 31 жовтня буду відстоювати свої права у залі печерского суду о 14:00 годині, також всіх чекаю! Не сумуйте мої друзі, все воно на краще може колись я вирішу знову заспівати для Вас. З повагою Ваша А.Приходько
 • Анастасія Приходько

 • Анастасія Приходько

 • Анастасія Приходько

 • Анастасія Приходько

 • Анастасія Приходько

  «Секретний фронт» #ictv
 • Анастасія Приходько

 • Анастасія Приходько

 • Анастасія Приходько

 • Анастасія Приходько

  Дивіться вже с 10 жовтня!
 • Анастасія Приходько

  З ДНЕМ ВЧИТЕЛЯ👩🏻‍🏫👩🏻‍🏫👩🏻‍🏫
 • Анастасія Приходько

  Коли зрозуміла що терези не брешуть... Да! Я погладшала на 10кг! 10! Ну той що? Як набрали так і скину! Я обіцяю до нового року -10 і сюрприз))) Зараз 60!) Працюю далі над собою, вхожу в режим «трави»! Добраніч!
 • Анастасія Приходько

  @dvizhon Ну ми круті с тобою)))
 • Анастасія Приходько

  Дякую всім за плідну працю! @madgutsul @style_security @dvizhon @denis_putintsev @lilas_sergeevna @alexkuptsoff @ganevvanya @oleksiymazur @lashko.aleksandr @bachinskaya_victoria @zima_style_kiev @innoxxicide @sergey_voskanyan Я дуже хотіла передати ці емоції які я пережила у 18 років! І в нас це вийшло!А ви вже бачили відео??? Посилання на сайт 👆👆👆👆👆 на сторінці)
 • Анастасія Приходько

  Всем доброе утро.
 • Анастасія Приходько

  Я вперше у місті Моршин)
 • Анастасія Приходько

  Щоб бути першим підписуйся на наш канал 👆👆👆 #саметой #newsong #video #new
 • Анастасія Приходько

  З жовтня прем’єра відео на пісню #саметой
 • Анастасія Приходько

  І все ж таки я їх забрала))) Тепер в мене є Понка та Шуберт))) трохи треба очі їм підлікувати і все))) Мої)
 • Анастасія Приходько

  А я можу легко співати разом з В.Цой. Бо мій діапазон 3 октави:)
 • Анастасія Приходько

  Сьогодні відбулася дуже гарна зустріч... Дякую всім присутнім.
 • Анастасія Приходько

  Сегодня родилась самая классная девчонка на свете @yuliana_sergeevna :) Нам есть что вспомнить, нам есть о чем поговорить! С днём рождения подружка!!! Жаль что сегодня не могу быть рядом, но я уверена, ты за нас двоих сегодня:))) Жду в Киеве))) Юху!!!!
 • Анастасія Приходько

  Чудовий був концерт
 • Анастасія Приходько

  Друзі, всіх вітаюі зі Львова! 1-го вересня поточного року на Львівщині відбулася презентація нової громадянської ініціативи - Громадсько-політичний рух «Вимагаю змін». Це платформа для поєднання громадян і ГО. Засновниками його є командир Аратта 8-й батальйон УДА Української Добровольчої Армії Andriy Gergert та співачкаі громадський діяч Анастасія Костянтинівна (Анастасія Приходько). Ядром цього руху є декілька сотень бійців нашого батальйону це принципові, щирі, непідкупні люди, їхня відданість Україні ні у кого не може викликати сумнівів. Війна триває, але щоб перемогти нам треба провести кардінальні зміни у всіх сферах життя, що можливо за умов нашого единства.
 • Анастасія Приходько

  Сьогодні були у Моршині с приводу руху #вимагаюзмін. А потімпідсумовуємо тиждень перед презентацією... Завтра 1 вересня презентуємо рух разом з Андрій Гергерт #вимагаюзмін
 • Анастасія Приходько

 • Анастасія Приходько

 • Анастасія Приходько

 • Анастасія Приходько

 • Анастасія Приходько

 • Анастасія Приходько

  Дорогі Друзі! Ми вирішили зробити групу у Facebook нашого громадського руху «Вимагаю змін»! Хто готовий змінювати країну і дійсно має пропозиції які можна втілювати в житті, пишіть мені або Андрію Гергету що ви вмієте, яким бачите шлях розвитку нашої Держави і ми будемо разом обговорювати і рухатися вперед!
 • Анастасія Приходько

  Вже пройшло 2 судове слухання і сам суд призначили на 13 вересня на 14:00 годину дня! Всіх небайдужих прошу прийти і підтримати мене!
 • Анастасія Приходько
 • Анастасія Приходько
 • Анастасія Приходько
 • Анастасія Приходько
 • Анастасія Приходько
 • Анастасія Приходько
 • Анастасія Приходько
 • Анастасія Приходько
 • Анастасія Приходько
 • Анастасія Приходько
 • Анастасія Приходько
 • Анастасія Приходько
 • Анастасія Приходько
 • Анастасія Приходько
 • Анастасія Приходько
 • Анастасія Приходько
 • Анастасія Приходько
 • Анастасія Приходько
 • Анастасія Приходько
 • Анастасія Приходько
 • Анастасія Приходько
 • Анастасія Приходько
 • Анастасія Приходько
 • Анастасія Приходько
 • Анастасія Приходько
 • Анастасія Приходько
 • Анастасія Приходько
 • Анастасія Приходько
 • Анастасія Приходько
 • Анастасія Приходько
 • Анастасія Приходько
 • Анастасія Приходько
 • Анастасія Приходько
 • Анастасія Приходько
 • Анастасія Приходько
 • Анастасія Приходько
 • Анастасія Приходько
 • Анастасія Приходько
 • Анастасія Приходько
 • Анастасія Приходько
 • Анастасія Приходько
 • Анастасія Приходько
 • Анастасія Приходько
 • Анастасія Приходько
 • Анастасія Приходько
 • Анастасія Приходько
 • Анастасія Приходько
 • Анастасія Приходько
 • Анастасія Приходько
 • Анастасія Приходько
 

  Комментарии (0)
  Средняя оценка 0 из 5. Количество проголосовавших: 0
  Здесь не опубликовано еще ни одного комментария
  1. Опубликовать комментарий как Гость.
  Оцените новость:
  0 Количество знаков
  Вложения (0 / 3)
  Поделитесь своим местоположением

  Новости шоу бизнеса - Журнал RussianShowbiz

  О сайте
  Сетевое издание «Журнал RussianShowbiz». Любое воспроизведение материалов сайта без размещения активной ссылки воспрещается.
  Copyright © 2012 - 2018 16+